Ikona dostępności

PAP - logo

O NAS

Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości z siedzibą w Rzeszowie jest firmą doradczo-szkoleniową wspierającą rozwój sektora przedsiębiorczości w Polsce.

Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy w zakresie:

• przygotowania i realizacji strategii rozwojowych, analiz ekonomiczno-finansowych, studiów wykonalności inwestycji, wniosków o dofinansowanie,
  • pozyskiwania finansowania zwrotnego dla realizowanych inwestycji (pożyczki, kredyty),
  • pozyskiwania i wspierania rozwoju kadry pracowniczej,
  • rozwijania i wzrostu kompetencji menedżerskich,
  • przygotowania i realizacji projektów badawczo-rozwojowych oraz projektów promocyjnych,
  • nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych, realizacji planów rozwoju eksportu,
  • nawiązywania oraz rozwoju współpracy z sektorem podmiotów ekonomii społecznej.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi, krajowymi i zagranicznymi firmami doradczymi, inżynieryjnymi, instytutami technologicznymi oraz uczelniami wyższymi.

Za cel naszych działań stawiamy sobie zapewnienie klientowi najwyższej jakości usług i stałą gotowość w dostosowywaniu charakteru usługi do jego potrzeb i oczekiwań.

Działamy na rzecz rozwoju współpracy gospodarczej i aktywnie kojarzymy potencjalnych partnerów biznesowych. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu wsparcie rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości jest instytucją szkoleniową, agencją zatrudnienia oraz członkiem Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”.